За да Ви дадем становище е необходимо да се запознаем подробна с фактическата обстановка. Тъй като, ако например, обидата е отправена в присъствието на клиенти или контрагенти на работодателя, може да се приеме, че по този начин е уронено доброто му име, например. Кантората ни е специализирана в представителство по трудовоправни казуси и ако желаете да ни ангажирате, сме на разположение.
Обида
16.03.2020
Вашият въпрос:
Обида и унизително отношение към колега и пряк началник, но не и работодател счита ли се за нарушение на трудовата дисциплина?
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Право на регистрация на борсата като безработен на управител на ООД 15.06.2017Здравейте, имам следния казус: скоро ми предстои съкращение по трудов договор и искам да се регистрирам на трудовата борса, но съм съдружник и управител в ООД, което не упражнява дейност от години. Съответно не внасям осигуровки към това ООД....Научи повече
-
Майчинство 08.01.2026От 1 февруари започва втора година от майчинството ми,но отдела в който работя спира дейност.Фирмата продължава работа.Имам ли право на втората година от майчинството?Научи повече