Работодателят е длъжен да подаде декларация за настъпила трудова злополука. В случай, че не стори това, пострадалото лице има право само да подаде декларация за настъпила трудова злополука до съответното териториално поделение на НОИ. Осигурителният орган след извършване на разследване издава разпореждане, с което се признава или не една злополука за трудова. След стабилизирането на разпореждането (изтичане на срока за обжалване) може да предявите иск срещу работодателя за обезщетение за претърпените болки. Ако имате нужда от съдействие във връзка с описаното от Вас, можем да ви съдействаме. Можете да се свържете с нас на телефоните на кантората.
Какви действия следва да предприемем при трудова злополука?
05.12.2015
Вашият въпрос:
Здравейте! Преди няколко дни майка ми (която е детска учителка) счупи ръката си лошо по време на работа. Все още е в Пирогов и най-вероятно ще се наложи да й правят операция. Знам, че това е трудова злополука, въпросът ми е след издаване на болничния от Пирогов ли ще започне процедурата по установяване на тр. злополука или трябва да се уведоми службата по трудова медицина на детскката градина преди това? Казаха ми, че болничния който ще й бъде издаден при изписване трябва да е с код 04, но до момента никой от Пирогов изобщо не я е питал как е паднала къде и т.н. .... Благодаря предварително!
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Прекратяване на трудов без да се спази предизвестие 22.01.2015здравейте!Имам договор на основание чл.67,във връзка с чл.70,ал.1 със срок на изпитване 6 месеца в полза на двете страни.Аз напуснах преди изтичане на изпитателния срок без предизвестие,губя ли право да си получа месечното възнаграждение?Научи повече
-
Граждански договор 10.11.2015Здравейте. В момента вземам обещетение от борсата.Има ли някакъв договор с който мога да започна работа и да не ми се спира обезщетението. Предлагат ми работа за 1 месец за коледните празници в голяма верига.Научи повече