Трудвото правоотношение се прекратява с връчванет на заповедта. Ако такава не Ви е връчена, това означава че трудовото Ви правоотношение не е прекратено. Ако няма връчена заповед, трябва да се явите на работа - а ако не Ви допуснат - имате право на обезщетение за недопускане до работа. Обърнете се към нас на телефоните на кантората, за да Ви съдействаме.
НЯМАМ ЗАПОВЕД ЗА ОСВОБОЖДАВАНЕ
07.10.2021
Вашият въпрос:
ЗДРАВЕЙТЕ ИМАМ ЗАПИТВАНЕ МОЖЕ ЛИ ДА МИ СЪДЕЙСТВАТЕ ДА СИ ВЗЕМА ЗАПОВЕДТА ЗА ОСВОБОЖДАВАНЕ ТЪЙ КАТО НЕ МИ БЕШЕ ВРЪЧЕНА ОТ РАБОТОДАТЕЛЯ МИ И НЕ СМЕ И В ДОБРИ ОТНОШЕНИЯ ВЕЧЕ , А МИ ТРЯБВА ЗА ДА МОГАТ ОТ НОИ ДА МИ ИЗПЛАЩАТ ОБЕЩЕТЕНИЕ ЗА БЕЗРАБОТИЦА . ОСВОБОДЕН СЪМ ОТ 11.06.2021Г ПО ИНФОРМАЦИЯ ОТ НАП .
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Уведомление за уволнение( ТЕЛК) ,Нарушение на човешките права 31.08.2024Здравейте, преди да задам въпросите си трябва да изложа следните факти - лице с увреждане съм ( имам заболяване Мускулна дистрофия) ТЕЛК решението мие 95% с право на работа( без тежък физически труд) , работя в настоящата фирма от 1998г , кото...Научи повече
-
Прекратяване на ТД поради неплащане по чл. 327, ал. 1 т. 2 от КТ 28.01.2014Здравейте! Бихте ли дали мнение и в моя случай. Назначена съм на трудов договор със срок на изпитване от 01.11.2013 г. в полза на работодателя. До днес са ни изплатили само авансите за Ноември, Декември и Януари, които са в размер от около 40% от...Научи повече