Защита срещу незаконно уволнение
13.01.2014
Вашият въпрос:
Здраейте, въпросът ми е мога ли да получавам обезщетение от НОИ за оставане без работа ако съм решила да съдя работодателя за неправомерно уволнение? Благодаря.
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Удължаване на срока за изпитване с времето, през което служителят е ползвал отпуск 17.12.2011Здравейте!Нуждая се от отговор на следния казус в който се намирам-сключила съм трудов договор на основание чл.67 ал.1 т 1,във връзка с чл. 70 от КТ на 5.07.2011г.Принудиха ни да си пуснем молби за неплатен отпуск.Въпроса ми е дали времето през...Научи повече
-
Съдебен иск 01.09.2023Здравейте. Получих иск в дружеството, в което съм управител за претърпява трудова злополука на 30.05.2020г. Имаше дело към НОИ, които първа решиха,че инцидента не е трудова злополука, след дело към тях на 01.06.2023 го признаха за трудова...Научи повече