Здравейте, скоро ще имаме закон, с който да се предвижда прозрачност на възнагражденията, който решава такъв тип проблеми. Той още не е в сила обаче. Принципно, ако не сте доволна от заплащането спрямо допълнително възложените Ви функции, можете да предоговорите възнаграждението си и ако не се постигне съгласие - да прекратите трудовия договор и да си намерите нова работа.
Изпълняване на 2 длъжности, заплащане за 1
25.05.2026
Вашият въпрос:
Здравейте, от м. Септември 2024г работя при настоящия си работодател на длъжност Специалист Продажби. Миналата година, лятото ме извика собственичка та и каза, че е много доволна от мен, дали съм съгласна да поема и нови отговорности, като ценообразуване, себестойност, следене на договори с клиенти и прогнозни запаси на суровини. Естествено се съгласи, идеята беше да намерят човек за моята длъжност, но след опит с 3 кандидата за по няколко дни, които не бяха подходящи, се отказаха. Междувременно започна и обучението ми, което отнемане по 3,до 4 часа ежедневно, заедно с останалите ми задължения. Натоварването психически ми беше в повече, повдигнах въпрос за увеличаване на заплатата, отговориха ми уклончиво, да, естествено щяло да има такова, без посочена сума. От януари ми вдигнаха заплата с 100 евро, реших, че е за етап на обучение, но от февруари съм самостоятелна на двете длъжности-специалист Продажби и ценообразуване. Края на Април ми връчиха анекс официално с тези 100 евро. Обидно ми стана, а на въпроса, това ли е окончателно, ми отговориха, да съм доволна, че са ме обучил. Междувременно научих, че колеги, назначени след мен, вземат още от началото с 250 евро повече, отколкото съм била аз преди така нареченото увеличение. И това не е всичко, но получих и игнориране от шефовете. Не говорят с мен, не ми трябваше много време да преценя, че не ми е там мястото. От 12 май съм подала предизвестие, което и за двете страни е 2 месеца. Но тъй като осъзнават, че няма да намерят и за тези 2 месеца заместник, заместници, защото обявите, които пуснаха са за двете длъжности, чрез прекия ми ръководител поискаха да остана 2 седмици след края на предизвестие, тоест дори и тогава не говориха лично с мен. Не са ме извикал и да подпишем допълнително анекс. Въпросът ми е, аз ли да инициирам искането на такъв анекс, и изобщо заслужава ли си да продължа това напрежение. Също има ли някакъв закон, който да ме защити от ощетяването от финансова гледна точка. Благодаря предварително за отговора Ви! С уважение!
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
съкращение 14.08.2022Здравейте, Работя в офис в Ст. Загора като експерт маркетинг но сме 3-ма човека на различни длъжности. Главния офис е в гр. София. Работодателя ми даде предложение по чл.331 и 6 заплати за да си тръгна но отказах, защото незная дали ще си намеря...Научи повече
-
Прекратяване на трудов договор със срок за изпитване в полза на работодателя от работника 15.09.2016Здравейте ! Назначен съм на трудов договор със 6 м. изпитателен срок в полза на работодателя. Може ли да ми бъде прекратен договора в този 6 м срок ако съм в болнични. Заповедта влиза в сила от датата когато го подпиша или от датата на издаване...Научи повече