Единственият вариант е да се обърнете към полицията, в случай че смятате, че превишават правата си. Превишаване на правата би следвало да има ако отправят заплахи към Вас, използват обидни думи, използват някакъв вид принуда и др. подобни. Не е необходимо да поставяте правна квалификация, когато подавате сигнала в полицията, достатъчно е да опишете ситуацията, а съответният орган на МВР ще прецени дали има основание да започне на производство и какво да предприеме.
Тормоз от С.Г. Груп
07.10.2012
Вашият въпрос:
Здравейте,аз също съм един от потърпевшите на С.Г. груп ,изчетох всички коментари и статии и мисля,че мога да се позова на 3 годишната давност,но как да спра тея мутри да идват у нас и да звънят и по комшиите и на домоуправителя?
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Прилагане на погасителна давност по чл. 110 и следващите от ЗЗД 16.06.2014Здравейте, моят проблем е че имам един просрочен кредит, събран от една кредитна карта плюс потр. кредит заедно на стойност 4000лв.Вноската не беше голяма , плащах го. Но с течение на времето обстоятелствата се развиха зле. Разведох се и останах...Научи повече
-
Защита при занижена оценка на застрахователното обезщетение - ремонт на лек автомобил. 28.08.2013Ако не съм съгласен с оценката на вещото лице, което ми определи сума в пъти по-малка от ремонта на колата, чрез съдебен иск ли се оспорва? Има ли някакъв срок в който може да се направи. Благодаря за добрата статия.Научи повече