Могат да Ви осъдят.
Стари задължения
03.10.2012
Вашият въпрос:
Здравейте, имам задължения към глобул и виваком от 2008. От тогава съм в чужбина и нямам намерение да се връщам. На адреса ми в България получавам писма от фирма за събирания на задължения. Могат ли да ме осъдят ако не предприема нищо с оглед че не съм в страната мерси
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Неплатено задължение в Глобул 16.06.2017Здравейте,много съм притеснена и ще ви помоля да ми помогнете.Преди 3 години имах карта на Глобул,но след това минах на м тел и забравих да прекратят договора си,който беше и с неплатена сметка.Таксите са ми течали всеки месец и след година...Научи повече
-
Мобилтел еад ми запорират заплатата! 19.12.2017Здравейте.След разводът със мъжът ми,получих от мобилтел покана за доброволно плащане на зъдължение около 280лв+адвокатски разноски около 300лв.Имах срок във който си платих задължението.Действието се разви Юли месец този година.До тук добре.Днес...Научи повече