Добре е да ни изпратите всички договори и споразумения, тъй като това е относимо за това коя длъжност следва да изпълнявате. Устни нареждания обикновено не се възприемат от съдилищата, тъй като са недоказуеми. Вие сте длъжен да се явявате на работа и да изпълнявате възложеното Ви от работодателя - т.е. необходимо е физическото Ви присъствие, за да не бъдете дисциплинарно уволнен. Във Вашия случай разрешение от компетентните органи е задължително за повечето основания за уволнение. Съветът ни е да потърсите Инспекция по труда, тъй като невъзлаганено на работа е съществено нарушение. Ако не бъдете допуснат до работа имате право и на обезщетение съизмеримо със заплатата Ви. Недопускането до работа трябва да може да се докаже от Ваша страна, най-често става със свидетели.
относно защитата от уволнениена на работник с ТЕЛК
08.10.2024
Вашият въпрос:
Работя в пътностроителна фирма като домакин (това е основната длъжност с нея изпълнявам още няколко функции,ГСМ ,продавач касиер за инертни материали),от 2016г като в основният договор съм назначен и по член 38 от ЗХУ.През 2019 от 01 01 имах и допълнителен договор да изпълнявам длъжноста началник на Асфалтовата база до наемането на такъв ,така целидо 01,05 същата година .На 01,07,24 имах заповед да изпълнявам същата длъжност до наемането на нов началник .Така на 01,08,24г бе назначен началник база , а аз с допълнително споразумение към основният договор бях преназначен от длъжността домакин ,на нова длъжност началник кариерно производство ,с 6 месечен срок на изпитание за тази длъжност .След подписването ми на договора ,за около3-4 дни ми се забрани устно от новият началник да изпълнявам тази длъжност ,и ми се заповяда да си работя старата длъжност ,но с течението на около 2 месеца леко полеко ми се отне и това право ,като започнаха заплахи за уволнение .В момента съм болничен тъй като ми се влоши здравето след тези деиствия и заплахи от страна на началника ,но веднага след като излязох болничен на другия ден от фирмата са пуснали обява че търсят човек за постоянна работа като домакин ,(длъжностакоято заемах ) с една дума забранява ми се и ми се пречи да изпълнявам новата длъжност ,а за старата търсят човек за нея,Какво мога да сторя по този въпрос ,след като съм с ТЕЛК 72 процента втора група ,назначен съм в фирмата от 8г и то по член 38 от ЗХУ както основното ми заболяванията е захарен диабет
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Какви са правата на работника да напусне, ако дейността на целия отдел се прехвърли към друга фирма. 12.07.2025Здравейте, Работя в голяма международна компания, която реши да прехвърли дейността на отдела, в който работя към друга международна компания. Искам да попитам дали в този случай работникът има право и при какви условия може да откаже да се...Научи повече
-
прекратяване на трудов договор от страна на работодателя 08.01.2026Назначена съм на 3.11.25г по чл.68, ал.1, т.3 без длъжностна х-ка. След устен спор с колега относно работа и моето обучение, отказват да работят с мен /колежката и директора на отдела/ - казват че ще ме уволнят и предприемат действия. На 30.12.25г...Научи повече