Във Вашият случай може да се използва чл.327, т.1 КТ, който предписва че ако служителят не може да изпълнява възложената му работа поради заболяване и работодателят не му осигури друга подходяща работа съобразно предписанието на здравните органи, то трудовия договор може да се прекрати без предизвестие. Самата процедура обаче - да уведомите работодателя и да се сезират здравните органи, вероятно би отнела повече от 2 месеца, за да бъде спазена коректно и за Вас би било по-добре просто да подадете предизвестието си. Междувременно, ако решите все пак да сезирате работодателя за несъвместимост на работата със здравословното Ви състояние, както и да уведомите здравните органи, които да издадат предписание, нищо не Ви спира да напуснете по посочения чл.327, т.1 КТ преди изтичането на предизвестието.
Напускане без предизвестие
15.04.2024
Вашият въпрос:
Здравейте!Почнах работа на 01.04.24 която не ми харесва поред причини.В договора ми предизвестието ми е 2 месеца и тук идва въпроса ми може ли да не работя целия срок от 2 месеца?Имам поставени диагнози за диабет и високо кръвно мога ли да използвам това като причина да ме освободят по-рано?Какви са ми правата?Благодаря!
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Имам ли право да прекратя ТД по 327 ал. 1 т. 2 от КТ? 29.09.2020Здравейте, Във връзка с ковид 19 бе въведено намалено работно време със задна дата и при напълно изработен месец ми бе заплатено 50%. Имам ли право да напусна по чл 327 ал 1 т 2 от КТ ?Научи повече
-
Заемане на длъжността "Заместник-директор по учебната част" в общинско училище 24.09.2018Уважаеми г-н Милованов, От 17 септември изпълнявам длъжността "Директор" на Общинско училище и в момента работя с екипа на пенсионирания вече директор, по-точно ме интересува как мога да извърша подбор на собствен екип, без това да е в...Научи повече