Могат да Ви осъдят ако не предприемете необходимото да защитите интересите си. В сайта ни може да намерите подробно информация как да реагирате.
Стари задължения към Виваком
03.08.2012
Вашият въпрос:
Здравейте, Днес получих писмо от `С.Г. Груп за неплатени задължения към Виваком от 2008 ,9 месец за мобилен номер в което е отбелязано да платя или до 10 дни ще бъде заведено дело, нямаше сума.Ходих до офиса на Виваком и се оказа че задължението ми е 132 лв . Възможно ли е да ме осъдят , защото в този момент нямам възможност да платя.,