Когато получите документите от съда, Ви съветвам да ангажирате адвокат. До този момент няма какво да предприемете.
Адрес за получаване на книжа
15.06.2012
Вашият въпрос:
Моят случай е същият като на госпожа Андонова, но 90 лв. само към Виваком от 2007 г. Живея в друг град от 10 г., а писмото от СГ ГРУП ООД е пристигнало на 14.06.2012 г. при родителите ми. Въпросът ми е каква точно защита да предприема и в съда на кой град трябва да го направя.
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Давност на задължения към Топлофикация 27.03.2016Моя случай е следния: Длъжник съм към Топлофикация повече от 3 години. Досега не са завели дело към мен (или поне не съм известена). В момента имам възможност да заплатя дължимото за 3 години назад. Разбрах, че мога да направя плащания по банков...Научи повече
-
кредит 05.05.2017Здравейте.Ноември 2015 г. усвоих потребителски кредит от TBI със срок на връщане 12 месеца,6 месеца по късно, а именно 26,03,2016г.,посетих офис на банката за справка каква е дължимата сума за да изплатя предсрочно кредита си.Казаната от...Научи повече