Може да проверите в районния съд на съответното населено място дали на имената на титуляра на партидата излизат заведени дела. Друг сигурен признак е когато нулират сметката Ви в топлофикационното дружество и когато правите проверка Ви излизат само последните непогасени задължения.
Задължения към Топлофикация
08.05.2012
Вашият въпрос:
Здравейте, имаме задължения към топлофикация от 2006 година.Миналата година започнахме да погасяваме задълженията си от 2008 година,по банков път,но в сайта на топлофикация тези издължени суми не се приспадаха. До момента от тях сме получавали писма с които са ни приканвали към разсрочено плащане,друг вид писма не сме получавали. Как мога да разбера,дали не е заведено дело срещу мен от тях, защото наши съседи го разбраха с две години закъснение. Благодаря!
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Запис на заповед за обезпечаване на дълг 11.05.2015Здравейте ! Случаят е следния: През 2010 подписвам договор за лизинг на устройство и услуга от Глобул със запис на заповед на предявяване без протест, плащат се някакво време мисля 1 година вноски и след това се прекъсват плащанията. От някаква...Научи повече
-
Принудително изпълнение срещу имоти на длъжника 20.02.2013Здравейте, внимателно изчетох "Погасителна давност по чл. 110 и следващите от 33Д" но все пак имам въпрос: към топлофикация имахме стари задължения, като последната вноска беше през 2009 г. лятото. През 2010 г. есента беше пристигнало...Научи повече