Едва ли можете да бъдете уволнен законно. Обръщаме Ви внимание, че Кодекса на труда не позволява произволното "освобождаване" на служители, а особено Вие сте протектиран по чл.333 КТ. В тази връзка, ако Ви се връчи заповед за прекратяване на трудово правоотношение, силно Ви съветваме да се обърнете към адвокат, който да прецени дали уволнението е законно - работодателят не може просто да Ви освободи. Работодателят е длъжен да Ви осигури подходяща работа, а едва ако такава няма, което не е субективна негова преценка, а на здравните органи, може да Ви освободи. Според основанието за прекратяване можем да Ви дадем отговор на въпроса за трудовата борса.
Чл.327 ал.1 т1 от КТ
01.11.2021
Вашият въпрос:
Здравейте.С решение на ТЕЛК съм за 80 процента инвалидност,без право на тежка физическа работа и без нощен труд.Работодателя не успя да ми предложи подходяща работа и каза че ще ме освободи по чл.327 ал.1 т.1 т.е. за невъзможност за спрявяне с работата поради здравословни причини.Имам стаж в тази фирма 6г.А общия е около 32 г.Въпросът ми е имам ли право на пълно 12м. обезщетение след регистрация на трудовата борса.Благодаря!
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Срочен трудов договор или трудов договор със срок за изпитване 05.12.2014Здравейте. На 25.06.2104 г. сключвам договор на основание чл.68,ал.1,т.1 във връзка с чл.70,ал.1 от КТ. Договорът изтича на 24.12.2014 г. Срокът за изпитване е в полза на работодателя. След изтичане на договора, ако не искам да ходя повече на...Научи повече
-
Съкращение от работа на служител с ТЕЛК 15.10.2021Здравейте, от 15 г. работя на постоянен трудов договор в една фирма. С ТЕЛК съм от 20г. с право на работа. През последните 2 години състоянието ми се влоши и съм в болнични почти 1г. Ако работодателя ме съкрати след болнични имам ли право до отида...Научи повече