Обезщетението по общественото осигуряване зависи от осигурителния Ви стаж и получаваното възнаграждение. Имайте предид, че уволнение на посоченото основание може да е незаконно и да имате право на значително по-високо обезщетение от работодателя. Съветваме Ви да се обърнете към специалист, а ако желаете, можете да се свържете с нас на телефоните на кантората.
Работа
29.08.2021
Вашият въпрос:
Здравейте, Въпроса ми е какво обещетение при регистрацията на борсата ще получа, ако съм освободена по чл.328 Ал.1, т.2
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Преназначаване чрез спечелване на конкурс 01.04.2012Здравейте! От 13.09.2010 г. работя на трудов договор на основание чл.68, ал.1, т.3 от КТ. На 13.09.2011г. спечелих конкурс и бях назначена с допълнително споразумение "за неопределено време с шест месеца срок на изпитване в полза на...Научи повече
-
Колежка ми счупва дясната ръка с точилка по време на работа. Диагнозата е счупване на горния край на лъчевата кост. Терапия :гипсова имобилизация за 28 дни. 14.06.2022Инцидента се случи на 22.05.2022а отидох в спешен център и МВР на26. 05.2022 това пречка ли е? Може ли майка ми да ми стане свидетел, на която се обадих на 22.05 да кажа, че колежка ми е счупила ръката? Казус:Раб. Място Цех за кроасани, длъжност...Научи повече