Въпрос на конкретна преценка е във всеки случай, трябва да се запознаем и с длъжностната характеристика, за да можем да Ви дадем отговор.
Подбор по чл 329 КТ
01.08.2017
Вашият въпрос:
Работя като касиер приемчик тото лизатор. Имам висше икономическо образование.По клалифициран ли съм от останалите си колеги,които са със средно образование? .Длъжноста не изисква висше образование. Благодаря.
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
случай в детската градина в която работя като учител 29.09.2024В четвъртък изведох децата на двора който изобщо не е обезопасен и децата имат достъп до оградата на градината докато играеха на двора до дървото някакъв човек е подал дъвки през оградата те не са го споделили с мен а майката когато дойде да си...Научи повече
-
Молба за напускане. 01.06.2022Здравейте. Искам да попитам как да постъпя и каква молба за напускане да напиша. Налага ми се спешно да напусна работа поради сериозни здравословни проблеми на съпругата ми. Няма да мога да спазя едномесечното предизвестие. Предварително благодаря.Научи повече