Защита срещу незаконно уволнение
03.04.2014
Вашият въпрос:
Здравейте, Връчена ми бе заповед за прекратяване на трудовия договор на основание "съкращаване на щата", подписана от Изпълнителния Директор. Прегледах достъпния в Търговския регистър дружествен договор на работодателя - ООД. В него пише следното за правомощията на управителя: "Сключва и прекратява трудовите договори на служителите" А за правомощията на общото събрания пише: "Одобрява организационната и управленската структура на дружеството" Не мога да знам дали са свиквали общо събрание и дали са приемали протокол за съкращаване на щата, но съм 90% сигурен, че не са. Дали при уволнение по тази точка е нужно решение на общото събрание - това ми се вижда най-лесния начин да се атакува уволнението като незаконно. Ако смятате, че управителят е имал право да ме съкрати и сам, то дали мога да потърся правата си по друг път: не съм убеден, че е извършен формален подбор кой служител да бъде съкратен, освен годишните атестации на всички служители във фирмата. Те обаче се финализираха след датата, на която ми бе връчена заповедта - моята е подписана от ръководителя ми на 01.04.2014, а заповедта за прекратяване на трудовия ми договор - на 28.02.2014 (все още съм в предизвестие). Освен това оценката ми е 4 от 5 (надвишава очакванията) - трябвало ли е да я сравнят с всички служители на подобни длъжности като моята? Аз съм единственият с точно тази длъжност като код по НКПД, но има доста други служители с подобен код (еднакви първите четири цифри). Благодаря!
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
прекратяване на трудов договор 01.03.2017Искам да прекратя трудовия си договор, който е по чл.67,ал.1. Въпросът ми е мога ли да подам молба за напускане и повреме на едномесечното предизвестие да използвам неизползвана си отпуска. Друго- дали трябва да ме съкратят по някакъв член, за да...Научи повече
-
право на получаване на обещетение за безработица при напускане по член 327 06.06.2024Здравейте, имам следното запитване. Съпругът ме е назначен във фирма, като трудовият договор е на минимална работна заплата. Той получава заплащането на ръка, всяка седмица, на изработен ден от седмицата, като не се разписва на никакава ведомост....Научи повече