Защита срещу незаконно уволнение
28.01.2014
Вашият въпрос:
Здравейте, Имам следния въпрос.Работя в международна компания от повече от 6 години.На нова позиция съм от около 1 година и половина.По всичко личи,че скоро ще бъда принуден да напусна.В момента предстои да ми дадат да подпиша план за подобрение на представянето ми за три месеца,и след този период да имат основание да ме махнат.Трябва ли задължително да подпиша този план.
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Освободена по чл. 328,ал.1, т.12 22.11.2021Работодателят ми ме освободи от работа, защото съм опетнила името му с това, че съм участвала в комисия на избори на 14.11.21 г.Научи повече
-
прекратяване на ТД по чл.327.ал1.т.2 поради частично неплащане 23.01.2017Възможно ли прекратяването на трудовия договор по чл,327.ал1.т,2 ако работодателя не е изплатил част от трудовото възнаграждение.Получих 100лв. от дължимите 420лв. за м.октомври и 100лв. от дължимите 420лв за м. ноември 2016г.За декември все още...Научи повече