Защита срещу незаконно уволнение
12.12.2013
Вашият въпрос:
Здравейте! Интересува ме в случай на незаконно уволнение възможността да се иска допълнително обезщетение от работодателя за нанесени морални щети, освен стандартните обезщетения! Каква е съдебната практика по този въпрос и кога има практически смисъл да се прави това? Благодаря..
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
По кой член е най-удачно да ме освободят? 13.09.2021Здравейте,предстои ми освобождаване от работа ,но тъй като съм последна година Задочно обучение са ми необходими повече месеци през които да получавам обещетение.По кой член е най-добре да ме освободят?Не мога да започна веднага работа,защото като...Научи повече
-
Защита срещу незаконно уволнение 28.01.2014Здравейте, Имам следния въпрос.Работя в международна компания от повече от 6 години.На нова позиция съм от около 1 година и половина.По всичко личи,че скоро ще бъда принуден да напусна.В момента предстои да ми дадат да подпиша план за подобрение...Научи повече