Трудова злополука
05.11.2013
Вашият въпрос:
Здравейте, може ли да ми кажете, как и кой определя размера на сумата , искана от работодателя ,като обезщетение при трудова злополука?Благодаря предварително
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Право за обощетение от Бюро по труда 24.10.2025По кой чл. от КТ е най-благоприятно освобождаване от работа с право на обещетение от БТ Синът ми е с 20 год тр.стаж до сега нее съкръщаван Фабриката където работи ще ги освобождава от работа чл. 328 1/2/3/4 от КТ чл. 222 /1 чл.224 ал.1 други...Научи повече
-
ОБЕЗЩЕТЕНИЕ ПРИ БЕЗРАБОТИЦА 21.04.2022НА ОСНОВАНИЕ чл.119* от КТ във връзка с чл.70 ал.1 от КТ сключих споразумение с дружеството в което работя. Искам да напусна с молба за освобождаване в карая на месеца, така се разрахме, но въшросът ми е : Ще мога ли да ползвам пълна борса т.е. 12...Научи повече