Здравейте, квотите и сметките по имота са предмет на делбения процес - в тази връзка, ако желаете можете да ни ангажирате за съдебната фаза, за да гарантираме, че интересите Ви ще са защитени по най-добрия начин.
Наследствен имот
15.03.2025
Вашият въпрос:
Здравейте..Предстои ни делба на имот(къща),Като делбата ще е между баща ми и неговата сестра.Тя се е омъжила в друг град през 70те години,и от тогава на сам си живее там.През това време са направени много подобрения по самата къща (гараж,стопански сгради,ремонт на покрива и др.) като тя не е участвала нито физически нито финансово.И сега по-равно ли ще се дели имота?Благодаря Ви предварително
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Приемане по опис и отказ от наследство 13.06.2022Здравейте, > Сестра ми почина и остави кредити.Пълнолетното дете направи > отказ от наследство,но непълнолетното > не знаем как да го защитим. > Адвокатът ни посъветва да изчакаме > тълкователното решение (ако се приеме > и...Научи повече
-
Дял на къща между брат и сестра 19.09.2021Здравейте, искам да попитам така като баба ми е починала и дядо ми и са оставили наследствена къща на баща ми и леля ми, леля ми не иска да ни дава ключове за къщата и си я ползва цялата.Въпросът ми е така като баща ми има две деца (аз) и сестра...Научи повече