Добре е да се запознаем с малко повече конкретика - важно е кой кога е починал и чие наследство разпределяме, имаме ли отказ от наследство и тн. Ако желаете свържете се с нас на телефоните на кантората, за да можем да сме по-конкретни - без повече данни хипотезите са множество и е добре да имаме точни данни, за да можем да Ви дадем консултация. Теоретично, би трябвало децата на починалите да ги заместят в правата им и да имате право на част от наследството, но е добре да сме пунктуални и да ни запознаете повече с казуса, за да Ви посъветваме какви права имате.
наследство по съребрена линия
22.04.2024
Вашият въпрос:
Здравейте,искам да попитам ,на майка ми първи братовчеди са починали, но съответно и майка ми е починала.Наследството разбрах,че се е поделило между живите братовчеди,а децата на починалите наследници не получават нищо.Имам ли основание да смятам ,че са ни измамили,защото е продаден имота.
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Придобиване на имот след 45 г.плащане на данък данък. 24.04.2023Здравейте,от много години стопанисваме имот,преди години бяхме дали заявление за закупуване съответно ни беше отказано,до ден днешен обаче продължаваме да плащаме данък за имота. Интересувам се след повече от 40 години плащане на данък върху имота...Научи повече
-
Наследяване при смърт на брат/сестра 15.04.2021Баща ми почина преди 3 години и 6 м. Брат ми също почина преди 4 дни Майка ми е жива .От баща ми не съм получила НИЩО , защото нито съм се интересувала , нито ми е било до това ! Но преди няколко дни и брат ми почина ! Аз наследник ли съм на брат...Научи повече