Има възможност да предявите иск пред съда за разликата между дължимата сума за възстановяване на щетите и изплатената сума. Със становище обаче можем да се ангажираме само след като се запознаем с документите по случая Ви. Ако желаете можете да се обърнете към нас на телефоните на кантората, да ни изясните обстановката около случая, както и да ни предоставите всички документи.
Частично плащане на щета от застраховател при ПТП
30.01.2016
Вашият въпрос:
Здравейте, претърпях ПТП, след което дойде застраховател и направихме доклада за опис-заключение . След 10 работни дни ми беше преведена сумата по щетите, която ще е достатъчна едва за единия детайл, а увредените детайли са 3 . Въпроса ми към Вас е как трябва да процедирам и възможно ли е да се увеличи застрахователното обезщетение по някакъв начин ? Благодаря Ви предварително !
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Застраховка към Лев Инс 15.09.2022Заведох щета към Лев Инс и от там ми почна кошмара. Колата ми беше одраскана, бронята отзад на паркинг и задната дясна врата беше малко овалена. След като заведох щетата и ми издадоха възлагателно писмо, трябваше да си избера техен доверен сервиз....Научи повече
-
Автокаско при липса на ГТП 15.03.2021Здравейте, При ПТП, което се получи с цел избягване на катастрофа. Бях засечен от друга кола, идваща от път без предимство и движеща се с над ограничението, при което трябваше да реагирам и да изляза извън пътя и през бордюра, за да избегна...Научи повече