Напускане на работа по чл 327 ал 6 от КТ.

16.06.2026

Вашият въпрос:

Записвам Бакалавърска степен тази година, кандидатстването и записването се случва през лятото(юли) но обучението ми е редовно и започва октомври. Мога ли да напусна без предизвестие след като съм приет и съм се записал, но преди октомври.

Нашият отговор:

Не, не можете, не и без последствия и/или риск от иск за вреди за злоупотреба с право.