При липса на желание доброволно да се уредят въпросите, имате възможност за съдебна делба. Като правилно е най-добре въпросът да се уреди доброволно - включително при спор за пари и оценки, страните могат да наемат оценители, които да им дадат реалистично оценка на финансовите въпроси. Съдебната делба е крайната фаза, тя се препоръчва когато вече няма друг ход. Ако това е налице - завежда се дело. Ако желаете да съдействаме можете да ни потърсите на телефоните на кантората.
Подялба на наследствени имоти
11.04.2025
Вашият въпрос:
Здравейте Интересува ме как стои въпроса с подялба на наследствени имоти. Брат и сестра,които не се разбират имат къща в едно село,в което живее брата и етаж от кооперация празен вече повече от 30години. Сестрата живее на друго място но иска да продаде етажа, тъй като нито тя, нито брат и полагат грижи за сградата и личната си собственост. Той не желае да контактува с нея, не желае да продадат етажа от кооперацията ... какво се прави в такава ситуация ? Благодаря предварително
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Протокол от чез 09.02.2018Колко ще ми струва консултация с вас по повод протокол от чез и в последствие да ви наема за дело срещу тях, освен цена за консултация колко ще ми струва да заведем делоНаучи повече
-
Прилагане на погасителна давност по чл. 110 и следващите от ЗЗД 09.05.2013Здравейте, вчера получих съобщение, че картата ми е спряна поради достигане на лимита, фактура за плащане 1176лв. Дъщеря ми е с нов телефон и от незнание е натрупала тази сума от ползване на мобилен интернет. Според вас може ли нещо да се направи...Научи повече