Трябва да се провери изпълнителното дело, задължението е старо и има шанс вземането да е погасено по давност. Това става на място при съдебния изпълнител, като ако желаете можете да ни ангажирате с проучването като се свържете с нас на телефоните на кантората и се уговорим да ни подпишете пълномощно, въз основа на което да направим справка на място при ЧСИ Бизов.
Бнб париба
13.05.2025
Вашият въпрос:
Здравейте.2008 год.изтеглих бърз кредит на стойност 1000лв които върнах след седмица и ми бе дадена касова бележка с печат ИЗПЛАТЕНО.тогава се наричаше джет кредит, през 2015г съм бил осъден от чси Александър Биков,не съм получавал писма и подобни такива днес 05.2025 бях притесняван от колектори сг груп които ми казаха че съм осъден 2015.Моля за съвет
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Платено задължение към Теленор,но търсено отново от СГ груп 09.05.2017Здравейте! Платено е задължение към Теленор през 2010г.чрез Алфа банк в полза на ''SG group''. Миналата година искахме да подпишем договор с тях,но ни казаха,че все още дължим тези пари(23.90лв.).И те са ни пуснали ,че сме...Научи повече
-
колекторска фирма 20.11.2017Здравейте, имам просрочен неизплатен кредит от 2000 лв. към кредитна фирма за бързи кредити, от известно време ми звънят по телефона служители на колекторска фирма, която най вероятно е купила кредита ми и сега не спират да звънят. Знам че дължа...Научи повече