Здравейте, добре е да се провери изпълнителното дело, за да можем да установим дали е налице погасяване по давност. Можете да ни потърсите на телефоните на кантората, за да Ви съдействаме.
Дело за запор от ЧСИ
25.07.2024
Вашият въпрос:
Здравейте! Имам наложен запор на сметка, която не ползвам от няколко години. Делото е от 2016г. за дължими суми към Топлофикация, а запора от ЧСИ е наложен 2021г. Натрупани са лихви. Въпросът ми е дали мога да заведа дело за давност и към Топлофикация ли? От ЧСИ ми казаха, че не ми е връчвана призовка, защото не са ме намерили на адреса и съответно ме поканиха да ми я връчат.
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Изп. Дело 20198380405838 11.12.2019Здравейте на 02 12 2019г. Получих излпълнителният лист на 10 12 2019г е направено плащането по наказателното постановление което е от 16 09 2016г. , спред мен е с изтекъл давностен срок , и таксите на ЧСИ. Въпроса ми е мога ли да си въстановя...Научи повече
-
Давностен срок на задължение 13.10.2017Здравейте, Имам следното питане: Днес получих съобщение от за заповед на изпълнение за парично задължение за дължима от мен сума към Матрикс. Става въпрос за кредитна карта, която е издадена от Транскарт през 2010 год. По стечение на...Научи повече