Съветваме Ви да се проучи изпълнителното дело, тъй като има шанс да имаме погасяване по давност и/или поне недължимост на част от сумите. Видно от приложеният от Вас файл, вече имате връчване по друго изпълнително дело. В голяма част от случаите, това означава, че вероятно първото дело се е прекратило по силата на закона, респективно е започнало течението на погасителна давност. Това трябва да се провери на място при съдебния изпълнител. Възможно е и поканата по първото дело да не е редовно връчена. Ето защо това налага да се проучи на място в кантората на съдебния изпълнител какви действия са предприемани. Съветваме Ви да се свържете с нас на телефоните на кантората, като за дела в град Бургас отговаря адв. Боян Лимберов - 0885849972. Ако преди това не Ви е връчвана покана за доброволно изпълнение, добре е да реагирате своевременно, тъй като имате срок за защита. Оставаме на разположение.
Изпълнителен лист от 2016 при ЧСИ
07.01.2024
Вашият въпрос:
Здравейте, баща ми получи писмо от ЧСИ за доброволно изпълнение или щяли да влязат в къщата където е регистриран, но НЕ Е негова. Изпълнителен лист е от съда от 2016 година. Какво може да се направи и колко би ни струвало?
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
В.И.К 01.10.2022Имам закупен Апартамент през 2006г през 2007г заминавам за кипар и тази година се прибирам в БГ и отивам за справка Град Девня в офиса на в и к .и имам 2,300 вода имали давност или какви права имам трябва ли да я заплатяНаучи повече
-
Относно изп.дело 11.08.2023Здравейте съпруга ми има изп.дело образувано 2011 по запис на заповед подписана като авалист по лизингов договор на фирма,през 2014 делото е прехвърлено при друго ЧСИ и тогава му е връчена покана за доброволно изпълнение, наложен му е запор на...Научи повече