Няма как да знаете дали не са извършвани изпълнителни действия, но това може да се провери в кориците на делото на място. Ако делото е толкова старо, силно вероятно е вземането да е погасено по давност. Свържете се с наш специалист на телефоните на кантората, за да можем да Ви съдействаме да изчистите дълга.
Образувано изп.дело срещу мен при ДСИ от 2002г
01.07.2023
Вашият въпрос:
Здравейте,срещу мен има образувано изп.дело при ДСИ от2002г, за което научавам през 2022г ,когато ми запорираха банкова сметка.По самото дело не са извършвани никакви принудителни действия.Въпроса ми е дали това дело е погасено по давност.
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Как да разберем за заведено дело? 03.02.2016Здравейте, бих искал и аз да попитам нещо. В периода 2008-2009 г. се случи така, че имах добра работа и висок стандарт на живот, и се подлъгах и изтеглих няколко кредита - 1 потребителски към една банка, 1 овърдрафт към друга, 1 който е към...Научи повече
-
Давност за задължения към колекторски фирми, прехвърлени от Мтел 14.04.2015Здравейте , имам неплатена сметка на Мтел от 2006 година , миналия месец получих писмо от някаква събирателна фирма , която ме кани извънсъдебно в рамките на 3 дни да заплатя дължимата сума . Прочетох доста от коментарите и разбрах за давността...Научи повече