Казуси като Вашия се отличават с висока степен на конкретика и за да Ви дадем становище, е необходимо да проучим изпълнителното дело. Възможно е по делото да са предприемани изпълнителни действия, за които не сте разбрали (например, да е наложен запор в банки, в които нямате разкрити банкови сметки) или взискателят да е искал извършване на изпълнителни действия, макар същите да не са предприети, и делото да не се е прекратило.
Давност
11.03.2019
Вашият въпрос:
Здравейте,през м.юни е заведено ИД за необслужван потр.кредит.Последното изп.действие на ЧСИ,за което съм уведомена, беше запор на заплата през м.февруари 2017 г.От тогава съм без работа.Може ли сега,ако започна работа дами запорират заплатата?Минали са две години,през които има бездействие от страна на кредитор и чси.
Нашият отговор:
Още въпроси и отговори
-
Извънсъдебно споразумение с Райфайзенбанк 23.08.2021Здравейте! Имам просрочие по ипотечен кредит. Понеже не съм в БГ и от банката не са могли да се свържат с мен, днес разбрах, че вече има дело при ЧСИ. При разговора ми днес със служителка от банката разбрах, че можем да се споразумеем...Научи повече
-
Давност 19.07.2017Здравейте!налагат ми запор чрез заплатата ми към няколко кредита-интерисува ме след като ми удържат до кога ще е и дали този закон който иска мая Манолова да вкара за 10 години.абсолютна давност ще важи и за мен при условие че плащам някакви макар...Научи повече